Koon koos Annaga vol.2

Voilaa! Kõige raskem ja keerulisem osa saigi valmis! 🙂

Aga nüüd algusest peale siia kõik kirja ka. Alustasin siis abilõngaga silmuste loomisest (54 silma) ja kudusin paar rida edasi-tagasi. Edasi siis juba põhilõngaga mustrit 42 rida. Siis tuli käeaukude kujundamine ette võtta. Selleks kasvatasin kõigepealt 1 x 1 silm kummagilt poolt, kudusin kaks rida vahele ja kasvatasin jälle kummagilt poolt servast 2 x 1 silm = 60 silma vardal ja pikkusesse lisandus 8 rida. Katkestasin lõnga ja hakkasin kuduma esiosa.

Esiosa alustasin vasakult poolt. Harutasin üles 11 abilõngaga kootud silma ja kudusin mustrit 8 rida. Seejärel hakkasin kujundama kaelust. Selleks kasvatasin paremal pool ääres 4 x 1 silm, 1 x 2 ja 1 x 3 silma = 20 silma vardal ja pikkusesse lisandus 12 rida. Katkestasin lõnga ja kudusin sama moodi parema poole. Et kaks esiosa tükki ühendada, lõin abilõngaga kõigepealt 14 silma (kudusin ka kaks rida edasi tagasi) ja seejärel jätkasin põhilõngaga kudumist jälgides ka mustrit. Ka käeaugud kujundasin nagu seljaosal.

Esi ja tagaosa ühendamisel lõin mõlema tüki vahele 3 silma ja nüüd on kogu kampsun ilusti 126 silmaga ringvarrastel 🙂 Silmade juurde kasvatamisel jälgisin ka mustrit ja seega on mul 9 mustrikordust ees ja sama palju ka tagaosal:

Proovisin ka selga ja täiesti paras on 🙂 Edasi tuleb nüüd ainult ringselt kududa kuni soovitud pikkuseni (aga seda ma veel ei tea 🙂 ).

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: